Spis treści

 

Mydełka z zatopionym logo dają praktycznie nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o kreację produktu. Wewnątrz mydła można zatopić dowolny projekt bez względu na ilość kolorów czy kształt logotypu. Dodatkowo klient może dowolnie modyfikować kształt mydełek, ich kolor i zapach. Jeżeli to za mało może stworzyć unikalne opakowanie które będzie zgrywało się z produktem tworząc coś co będzie nie tylko podarunkiem ale prawdziwą wizytówką firmy i kreatywności twórcy.  Mydełka z logo zatopionym „leżą” na umywalce minimum 3 tygodnie.

 

 

Kształty:

Po prawej stronie widzą Państwo podstawowe kształty naszych mydełek. Zawsze mogą Państwo wymyślić sobie własny niepowtarzalny a my go dla was przygotujemy.

Płaskorzeźba:

Logo może być też w formie płaskorzeźby na powierzchni mydła

Możemy przygotować dowolny kolor i zapach mydełka

 

Rodzaje mydeł:

Oferujemy  dwa podstawowe rodzaje mydeł całkowicie przeźroczyste oraz takie które posiadają biały spód. Nasz biały sód to również mydło glicerynowe tylko że z dodatkiem delikatnego peelingu. Doskonale myje i pielęgnuje skórę.  Biały spód stosujemy również wtedy kiedy trzeba uwypuklić delikatną grafikę.

 

Atest:

Nasze mydła posiadają atest PZH.


Butelki specjalne       100-200 ml.       300-400 ml     500-600 ml.

          700 ml.                    600 ml
Możemy przygotować dowolne kolory butelek
 

 

 

Kule kąpielowe:

Musujące kule do kąpieli o dowolnym zapachu i kolorze.  Świetnie nadają się do komponowania zestawów jak i jako gadżety „solo”.

 

 

 

 

 

Kremy:

 Oferujemy kilka wariantów kremów i balsamów z dodatkami i bez. Oferujemy dowolny zapach i cały wachlarz opakowań od słoików po tubki.

 

 

 

 

 

 

 

 

Olejki i natłustki:

Ciekawym produktem który jednocześnie może stać się ozdobą każdej łazienki są olejki kąpielowe. Jesteśmy w stanie przygotować każdy rodzaj olejków na bazie olejów naturalnych i mineralnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sanitizery:

Czyli żele i płyny do mycia bez wody. Możecie Państwo zamówić je w opakowaniach od 15 ml ! Z dozownikami lub bez.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sole kąpielowe:

Sole kąpielowe to klask prezentowy. Umilają kąpiel i mile kojarzą się z darczyńcą ale są bardzo efektowne i świetnie wyglądają.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomadki:

Oferujemy klasyczne pomadki wazelinowe w różnych opakowaniach i smakach.