Naklejki wypukłe 3D


Naklejki wypukłe 3D to doskonały sposób na wyeksponowanie Twojego logo. Kolorowy znak zatopiony w estetycznej powłoce z żywicy poliuretanowej jest nie tylko trwały, ale również świetnie wygląda. Naklejki 3d mogą być stosowane jako efektowne wykończenie breloka, można je nakleić na produkty AGD i RTV, telefony komórkowe, elementy samochodu i w wielu innych miejscach, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Z uwagi na wysoką trwałość pokrycia, naklejki są odporne na promienie słoneczne, wilgoć, wysoką i niską temperaturę. Produkowane przez nas naklejki są drukowane w technologii eco mild solvent.

Naklejki są dostarczane do Państwa w arkuszach, możliwe jest wykonanie perforacji między naklejkami, aby łatwo było je od siebie oddzielić. Większość naklejek dostarczanych jest na arkuszach 238 x 350 mm, jednak wielkość arkusza może się zmienić i zostać dostosowana do nakładu i formatu zlecenia. Arkusze z naklejkami pakujemy "na płasko" w solidne kartonowe opakowania. 

Folia monomeryczna BŁYSK

Biała, samoprzylepna, miękka folia PVC o grubości 100 μm, wyposażona w transparentny klej akrylowy, pernamentny. Stosowana jest do reklam zewnętrznych krótko i średniookresowych. Wykończenie błysk.


Żywica poliuretanowa

 Wypukła, przezroczysta warstwa żywicy poliuretanowej chroni naklejkę przed uszkodzeniami i podkreśla barwy wydruku. Przyciąga wzrok i sprawia że produkt wygląda bardzo efektownie.


własny format naklejki

Ty decydujesz, jaki format będzie miała naklejka. Maksymalny dostępny format to 200 x 200 mm.

4+0 eco mild solvent

 Przyjazna środowisku technologia druku solwentowego we wszystkich kolorach CMYK-u.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.