Folie samoprzylepne

Folia PVC o grubości 100 μm, biała, miękka, samoprzylepna, pokryta klejem akrylowym. Najlepiej sprawdzi się w reklamach outdoorowych. Wykończenie błysk.

 

Folia oblaskowa wylewana 90 µm

Produkt drukowany na odblaskowej folii wylewanej (Cast), o grubości 90μm. Głównym atutem tego materiału jest zdolność odbijania światła, dlatego najczęściej stoswana jest do znaków informacyjnych i krótkookresowych aplikacji reklamowych. Oświetlone reklamy odbijają światło. Folia ta stosowana jest m.in. do aplikacji na nierównych powierzchniach z przetłoczeniami, również na pojazdach. Materiłą ten odporny jest na uderzenia, korozję i działanie rozpuszczalników. Wyposażony jest w klej solwentowy, pernamentny. Typ folii: ORALITE 5400 Commercial Grade.

 

Bez laminatu

Twój produkt nie zostanie dodatkowo zabezpieczony żadną powłoką ochronną. Sam wydruk na folii jest trwały i efektowny, jednak odpowiednio dobrany laminat (w zależności od rodzaju folii: monomeryczny, polimerowy lub wylewany) pozwoli zachować intensywne kolory druku aż o 2 do 4 lat dłużej niż na produkcie niepokrytym laminatem. Dzieje się tak, ponieważ laminat zawiera filtr UV zabezpieczający druk przed działaniem światła.

 

Format własny

Maksymalna szerokość rolki dla tego materiału to 120 cm.

Jednostronnie kolorowe - solwent (4+0 CMYK)

 

Zadruk jednostronny. Wysokiej jakości odwzorowanie kolorystyczne w zakresie techniki druku solwentowego.
 
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.