Banery

 Wielki format, na którym możesz umieścić swoją reklamę. Świetnie sprawdzają się jako reklama outdoorowa.

Banery reklamowe - to materiały stosowane do reklamy zewnętrznej, podobne do plakatu. W porównaniu jednak z plakatem baner reklamowy jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne, np. silny deszcz lub wiatr. Trudno jest go także uszkodzić mechanicznie. To skuteczna i wytrzymała forma przekazu reklamowego.


Banery odblaskowe są drukowane na materiale o właściwościach odblaskowych. W nocy oświetlane pod odpowiednim kątem odbijają światło - co sprawia, że są bardzo dobrze widoczne. W dzień niewiele różnią się od tradycyjnych banerów. Ich struktura z bliskiej odległości przypomina swoim kształtem plaster miodu.


Baner odblaskowy 520g

 Produkt drukowany jest na odblaskowym materiale banerowym o gramaturze 520g. Specjalna struktura plastra miodu i wypełnienie mikro - pryzmatycznymi cząsteczkami materiału odblaskowego pozwala na odbijanie światła, dzięki czemu projekt baneru jest bardzo dobrze widoczny w nocy.


Jednostronnie kolorowe - solwent (4+0 CMYK)

 Zadruk jednostronny. Wysokiej jakości odwzorowanie kolorystyczne w zakresie techniki druku solwentowego.


Oczkowanie - co 50 cm

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Produkt zostanie zaoczkowany na brzegach. Odstępy między oczkami mają ok. 50 cm. Oczka mają średnicę 2 cm (wewnętrz 1 cm) i wykonane są z ocynkowanej stali, dzięki czemu długo nie ulegają procesowi rdzewienia. Standardowo po wybraniu tej opcji oczkowane są wszystkie boki banera, z wyjątkiem tych na których znajduje się rękaw. Banery oczkowane są w odległości 5 mm od brzegów.


Wykończenie - Zawijanie banera

Brzegi banera zostaną zawinięte i zgrzane, aby usztywnić baner na brzegach.