Kalendarze Spiralowane

 

Kalendarze planszowe, spiralowane to przykład połączenia estetyki oraz funkcjonalności. Na każdej stronie inna grafika sprawia, że kalendarz nie jest monotonny, przykuwa uwagę oraz wygląda atrakcyjnie.
 
7-Planszowy

Każda karta zadrukowana jest z obu stron. Wraz z kartą tytułową - w sumie 7 plansz, na których oprócz kalendarium możesz umieścić dowolny projekt graficzny. Kalendarz wykonany jest na wysokiej jakości papierze kredowym błysk. który zapewnia najwyższej jakości odwzorowanie i nasycenie kolorów. Kartki kalendarza zadrukowane są w pełnym kolorze (CMYK) z obu stron. Każda z nich może prezentować zupełnie inny projekt - osobny dla każdego z miesięcy, np. różnorodne zdjęcia. Inwencja i pomysł leżą już po stronie projektanta. Należy tylko zmieścić się w ramach wymaganego formatu kalendarza. Poszczególne kartki łączone są za pomocą srebrnej spirali z zawieszką.

13-Planszowy

 

Każda karta zadrukowana jest z jednej strony, jest osobna dla każdego miesiąca. Wraz z kartą tytułową - w sumie 13 plansz, na których, oprócz kalendarium możesz umieścić dowolny projekt graficzny.